Zobrazuji všechny 3 výsledky

Verde Miel Bio med Azahar z květů pomerančovníku, 375 g AZ375x

SKU: pottenpannen-A0046870
299.00 
Organický med z produkce firmy VerdeMiel. Med Azahar pochází z nektaru květů pomerančovníků a dalších citrusů, pěstovaných v bio kvalitě. Včely jsou chovány udržitelným způsobem, med je bez tepelného ošetření a filtrace, se zachováním veškerých minerálů a vitamínů a také jedinečných chutí a vůní slunné Andalusie. Kolekce organických medů Kitchen is for honey je součástí exkluzivní řady Premium Gourmet Potten & Pannen-Staněk. V uzavíratelné sklenici, hmotnost náplně 375 gramů.

Verde Miel Bio med Flores Silvestres z divoce rostoucích bylinek, 375 g FS375x

SKU: pottenpannen-A0046872
279.00 
Organický med z produkce firmy VerdeMiel. Med Flores Silvestres pochází z nektaru divoce rostoucích léčivek a dalších kvetoucích rostlin z horské oblasti Sierra Morena. Včely jsou chovány udržitelným způsobem, med je bez tepelného ošetření a filtrace, se zachováním veškerých minerálů a vitamínů a také jedinečných chutí a vůní slunné Andalusie. Kolekce organických medů Kitchen is for honey je součástí exkluzivní řady Premium Gourmet Potten & Pannen-Staněk. V uzavíratelné sklenici, hmotnost náplně 375 gramů.

Verde Miel Bio med Pradera z lučních květů, 375 g PRA375x

SKU: pottenpannen-A0046874
279.00 
Organický med z produkce firmy VerdeMiel. Med Pradera pochází z nektaru divokých lučních květů z horských pastvin, včely jsou chovány udržitelným způsobem, med je bez tepelného ošetření a filtrace, se zachováním veškerých minerálů a vitamínů a také jedinečných chutí a vůní slunné Andalusie. Kolekce organických medů Kitchen is for honey je součástí exkluzivní řady Premium Gourmet Potten & Pannen-Staněk. V uzavíratelné sklenici, hmotnost náplně 375 gramů.